Zjazd Dealerów 2015 - podsumowanie

zjazd 2015 001W dniu 21 maja br. odbył się w Brześciu Kujawskim doroczny Zjazd Dealerów. Podczas uroczystości Dealerzy KFMR KRUKOWIAK zapoznali się m. in. z nowościami w ofercie, przeprowadzanymi właśnie inwestycjami oraz poznali plany na najbliższy rok.

Podsumowano także sprzedaż za rok 2014, co znalazło swoje odzwierciedlenie w przyznanych nagrodach i wyróżnieniach. Jak co roku równorzędne wyróżnienia za dynamikę wzrostu sprzedaży otrzymało 5 firm, w tym roku były to firmy: Agro-Stanek z Posądzy, Wialan Tarnów, Invest-Rol Czarnocin, Chemirol Mogilno oraz Roltop Cedry Małe. W rankingu sprzedaży uhonorowano trzy firmy o największych obrotach w roku 2014, III miejsce w rankingu zajęła firma Euromasz Lipka, II miejsce Agrolmet Gniewkowo. Zwycięzcą rankingu jest firma Korbanek z Tarnowa Podgórnego.

Nagrodzono także trzech najlepszych handlowców firm dealerskich. Spośród nominowanych 10 handlowców nagrody otrzymało trzech – Jakub Wiliński (Korbanek), Piotr Chylewski (Euromasz) oraz Wiesław Skrzyński (Rolserwis).

Poniżej galeria zdjęć z wręczania nagród. Więcej zdjęć ze zjazdu dostępne jest w zakładce „Dla Dealera” do pobrania wyłącznie po zalogowaniu.