baner agroshow 2015

Новости

Spotkanie dealerów 2024

18 kwietnia miało miejsce spotkanie dealerów, gdzie dokonaliśmy przeglądu minionego roku. Z tej okazji wyróżniliśmy i uhonorowaliśmy najlepszych dealerów. Wydarzenie było również doskonałą okazją do zaprezentowania planów rozwojowych naszej firmy na nadchodzący okres oraz wyznaczenia celów na obecny rok. Atmosfera sprzyjała wymianie poglądów i budowaniu silnych więzi, które wspierają zaangażowanie i determinację w dążeniu do kolejnych sukcesów. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i jeszcze raz gratulujemy wyróżnień!


Tytuł dealera roku otrzymali:

1. Fricke

2. Agro-eko

3. Korbanek 


Wyróżnienia powędrowały dla:

Perkoz

Rolserwis

Agroskład

Agrolmet

Agroperfekt 

  6 okładka   7

Подробнее...

Finansowanie Fabryczne KRUKOWIAK w 2024

finansowanie fabryczne krukowiak

 

Zmiany w finansowaniu fabrycznym Krukowiak.

- Finansowaniem fabrycznym zostają objęte wszystkie maszyny z naszej oferty (opryskiwacze przyczepiane oraz zawieszane, maszyny uprawowe oraz warzywnicze).

- Finansowanie na okres 12 miesięcy na 0% z ratami miesięcznymi lub kwartalnymi, wkład własny 25%.

- Finansowanie okres 24 miesięcy od 3,99% z ratami miesięcznymi do 4,49% z ratami kwartalnymi, wkład własny 20%.

- Niezmiennie stopa bazowa stała.

- Niezmiennie Santander Leasing.

Agroshow 2023

3 min

Największa wystawa rolnicza AGRO SHOW 2023 już za nami. Niezmiernie miło było nam Państwa gościć na naszym stoisku, była to okazja do zapoznania się z naszą ofertą ale również możliwość porozmawiania ze specjalistami. A dla tych, którzy z różnych przyczyn nie mogli przybyć na wystawę przedstawiamy krótką relację z naszego stoiska. Cały czas jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego jak również wizyty u nas w fabryce połączonej z prezentacją maszyn.

 

 

 

 

   

 

 

 

Подробнее...

Spotkanie dealerów 2023

20 kwietnia odbyło się spotkanie dealerów, podczas którego podsumowaliśmy ubiegły rok. Z tej okazji wyłoniono i nagrodzono najlepszych dealerów i przedstawicieli handlowych. Spotkanie było również okazją do przedstawienia planów rozwojowych naszej firmy na najbliższy czas oraz ustalenia celów do osiągnięcia w bieżącym roku. Dziękujemy wszystkim za przybycie!

 

Tytuł dealera roku otrzymali:

1. Korbanek

2. PHU Perkoz Sp z o.o.

3. Rolserwis

 

Wyróżnienia powędrowały dla:

Raitech sp z oo

Agrolmet

Kunert Spółka Jawna

Techmlek

AGRO-SIEĆ

INVEST-ROL

Roltop

 

Wyróżnienie specjalne dla:

PHU Perkoz Sp z o.o.

 

Nagrodzeni handlowcy:

- Marcin Janowski

- Łukasz Markuszewski

- Paweł Karpiej

- Damian Pluta

- Paweł Pelczyński

- Piotr Tyszka

- Sławomir Fałat

Gratulujemy!

dsc05073  dsc05193   dsc05128

Подробнее...

Agrotech 2023

dsc04937

Targi Agrotech 2023 w Kielcach za nami. Przez 3 dni nasi specjaliści przeprowadzili dziesiątki spotkań i świetnych rozmów! Dziękujemy za Waszą obecność!

 

 

 

 

 

 

 

 

Подробнее...

Agroshow 2022

b41a9684

23-25 Września 2022 odbyły się targi AGROSHOW w Bednarach k. Poznania.

Wśród bardzo bogatej oferty wystawienniczych maszyn pojawiły się takie nowości jak:

- opryskiwacz samojezdny HERKULES z regulowany, prześwitem,

- zupełnie nowy projekt opryskiwacza HEROS o pojemności 2000l (zwiastujący nową linię)

- nową wersję ekopielnika EOS,

- nową sadzarkę do cebuli dymki,

- agregat uprawowy SIGMA w wersji ciężkiej

Serdecznie dziękujemy Państwu oraz naszym autoryzowanym Dealerom za tak liczne wizyty na naszym stoisku. 

 

 

Подробнее...

Spotkanie dealerów 2022

12 maja 2022r odbyło się spotkanie dealerów podczas, którego podsumowaliśmy ubiegły rok i wyłoniliśmy najlepszych dealerów oraz nagrodziliśmy przedstawicieli handlowych. Jednocześnie była to okazja do przedstawienia planów rozwojowych na najbliższy czas i wyznaczenie celów do zrealizowania w tym roku. Oczywiście nie samą pracą człowiek żyje, był czas na zrelaksowanie się przy muzyce i rozmowy nie tylko o biznesie…

dsc03461  dsc03486   dsc03509

Подробнее...

Gigantyczne zainteresowanie naszymi opryskiwaczami!

Tygodnik Poradnik Rolniczy udostępnił ranking sprzedaży opryskiwaczy w latach 2016 - 2018 w ramach PROW 2014 - 2020 w którym wylądowaliśmy na 1 miejscu z liczbą maszyn wynoszącą 674 sztuki.

Pierwsze miejsce w dziewięciu województwach w trzech jesteśmy na drugim a w jednym na trzecim miejscu. Chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim naszym Autoryzowanym Dealerom oraz Klientom za zaufanie do marki Krukowiak.

Cieszymy się, że nasz trud włożony w rozwój produktu jest przez Was doceniany, bo dzięki temu jesteśmy jeszcze bardziej zmotywowani do działania.

 

1 2 3

Relacja z targów Agroshow 2021

2b5a0966Tegoroczne Agroshow 2021 Bednary k. Poznania rozpoczęły się już 24.09.2021 (piątek) i trwały kolejne trzy dni do 26.09.2021 (niedziela).
Na wstępie chcielibyśmy podziękować Państwu oraz naszym autoryzowanym Dealerów za tak liczne wizyty na naszym stoisku.

W tej odsłonie targów prezentowaliśmy wiele nowości takich jak:

Ekopielnik – zaawansowana technicznie maszyna przeznaczona do mechanicznego zwalczania chwastów w uprawach rzędowych takich jak np. kukurydza lub buraki. Jest to komfortowe rozwiązanie pozwalające zautomatyzować pracę i odciążyć operatora. Bogate wyposażenie standardowe pozwala na indywidualne skonfigurowanie maszyny pod potrzeby konkretnych gospodarstw.

Chwastownik – uniwersalna brona znajdująca zastosowanie nie tylko w standardowych uprawach, ale także w użytkach zielonych. Maszyna pozwala na zniszczenie chwastów we wczesnym etapie rozwoju dzięki specjalnie wyprofilowanym elementom roboczym. Bogate wyposażenie standardowe takie jak hydrauliczne rozkładanie ramy pozwala na skrócenie czasu przygotowania maszyny do pracy.

Rozsiewacze zawieszane i przyczepiane – dostępne w wielu pojemnościach od 800L do 3500L dla wersji zawieszanej oraz do 3600L dla wersji przyczepianej. Maszyna oferuje szeroki zakres rozrzutu oraz posiada wiele możliwości rozbudowy takie jak: nadstawki, limiter, wagę oraz komputer sterujący.

Подробнее...

Krukowiak numerem 1 w PROW 2014-2020.

numer 1 fb podziękowania
W 5/2021 numerze czasopisma ATR Express pojawił się artykuł, w którym dr. Aleksander Muzalewski przeprowadził analizę sprzedaży opryskiwaczy w ramach PROW 2014-2020 z której wynika, że Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych „Krukowiak” deklasuje polską i zachodnią konkurencję będąc numerem 1 w sprzedaży opryskiwaczy w Polsce.

Подробнее...